יצירת קשר
כתוב תגובה

ציוד קירור ומיזוג אוויר – הקיץ מתקרב

ציוד קירור ומיזוג אוויר – להתכונן לקיץ שמתקרב

ציוד קירור ומיזוג אוויר – אם תשאלו ישראלים מהו מכשיר החשמל האהוב עליהם, הם כנראה יתהו למה אתם שואלים אותם שאלה כל כך מוזרה, אבל אחר כך הם בטוח יענו לכם שהם הכי אוהבים את המזגן. כן, בישראל של שנת 2020 מזגן הוא ללא ספק פריט חובה בכל בית. במיוחד כאשר מדובר במתחמים עסקיים כמו חנויות או משרדים, וכן באתרי אירועים – המזגן הופך חשוב פי כמה. כמות האנשים הגדולה גורמת לחלל להתחמם ומצריכה ציוד מיזוג אוויר חזק ומתקדם. אולם כשאנשים רבים מתכנסים בחלל גדול, לא תמיד מזגן הוא האפשרות האידאלית. לכן, היום ניתן להשיג אמצעי קירור נוספים שיהפכו את העובדים שלכם, את הלקוחות שלכם או את האורחים באירוע שלכם לשמחים מתמיד.

ציוד קירור ומיזוג אוויר – מה האופציות?

אל המזגנים שכבר מיצבו את עצמם בראש הפירמידה של מערכות הקירור מצטרפים ללא ספק הצ'ילרים. צ'ילרים הם מערכות קירור שמתבססות על קירור מים בגז. המים מועברים באמצעות צינורות לאזורים שונים בחלל ועל ידי כך מקררים אותו. לצ'ילרים יש שני יתרונות משמעותיים מאוד – ראשית, הם חסכוניים בצריכת המשאבים שלהם, משום שהם עושים שימוש חוזר מים ולא צורכים הרבה חשמל יחסית. כמו כן, הם נחשבים לאמצעי קירור ידידותי לסביבה, והיום זה מאוד חשוב.

מצנן – מציל לכם את הקיץ

מלבד הצ'ילרים, יש לכם אפשרות להצטייד גם במצננים. מצננים בעצם קולטים את האוויר שנמצא סביבם ומעבירים אותו דרך מים צוננים לפני שהם פולטים אותו שוב החוצה, מה שבאופן לא מפתיע, מאוד מצנן את מי שיושב לידם. גם למצננים יש יתרונות משמעותיים, שהופכים אותו לתחרות לא רעה למזגן. ראשית, עלות התפעול של המצננים זולה באופן משמעותי שכן הם צורכים הרבה פחות חשמל. כמו כן, המצנן לא דורש התקנה, מה שחוסך הן עלויות והן כאבי ראש מיותרים. יתרון מהותי נוסף של המצנן הוא העובדה שהתחזוקה שלו מאוד מינימלית – מלבד הכנסת מים חדשים מדי פעם, היא לא דורשת דבר. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים קירור ומיזוג אוויר – כדאי לבדוק את כל האפשרויות.

ראו עוד: השכרת צ'ילרים | השכרת מזגנים ניידים | מזגנים להשכרה

דילוג לתוכן