יצירת קשר
כתוב תגובה

השכרת צ'ילרים

השכרת צ'ילרים לאירועים

כל מה שרציתם לדעת על השכרת צ'ילרים לאירועים

 אירועים קטנים ויש אירועים גדולים. כל אחד מהם מצריך בימות הקיץ, אמצעי אוורור אחר. כאשר מדובר באירוע רב משתתפים כמו כנס גדול, פסטיבל ועוד יזמין מארגן האירוע צ'ילר ולא מזגן, משום שבכוחו של זה לצנן שטח גדול הרבה יותר ממזגן נייד, שלא לדבר על החיסכון במחיר ואיכות האוויר.

בצ'ילרים נוהגים להשתמש בתי מלון או בתי חולים שיש להם הרבה חדרים עם ציוד שאסור לו להיות בתנאי חום. גם חדרי מחשבים מצוננים בדרך כלל ע"י צ'ילרים. כדי להתקין מערכת מיזוג אוויר במבנים כאלה או באירועים, דרושה השקעה כלכלית גדולה.

דרושה התקנה מורכבת ומסובכת, וזה עוד לפני דרישות התחזוקה, הבקרה וההתעסקות עם מערכות מיזוג אוויר. בדיוק לשם כך הומצאו הצ'ילרים, שעובדים על שיטה זולה לצינון אוויר ולכן השכרת צ'ילרים לאירועים היא החלטה נכונה.

 

השכרת צ'ילרים לאירועים המוניים

ההגדרה של הצ'ילרים הוא מיזוג אוויר תעשייתי. זוהי מערכת קירור תעשייתית אשר פועלת על קירור מים, שהופכים לאוויר יבש ונעים. היא מצליחה להעביר את האוויר הזה לכל חלקיו של מבנה הדורשים קירור. 

צינון המים נעשה ע"י שימוש בגז, אין לו שום מגע עם המים הוא פשוט מעביר את האוויר הקר דרך משאבות וצינורות החוצה, וכך מצננים מבנים גדולים. אבל השכרת צ"ילרים לאירועים המוניים כמו פסטיבלים או ירידים, עברה גם להשכרה לאירועים קטנים. 

זוהי דרך לצנן ערב חם באירוע משפחתי שנעשה בחצר או בגן אירועים, במקום שיש צורך לשים מזגן נייד ופשוט מעדיפים להניח צ'ילרים. כאשר מתכננים אירוע, אחד הדברים הכי חשובים הוא, מה הולך להיות מזג האוויר. אם מדובר על ימים חמים ממש, הרי שיש צורך בהתארגנות נכונה מבחינת צינון, ולכן האפשרות של צ'ילר במקום כאמור מתאימה מאוד ויכולה לעשות את העבודה. חסכונית וגם מאוד יעילה.

 

רוצים חתונת צהריים על חוף הים ? שכרו צ'ילר!

רבים מחפשים היום לוקיישנים מיוחדים במינם, כדי לערוך אירוע. חוף ים למשל הוא בהחלט אחד המקומות הכי מבוקשים לערוך חתונה, כי אין כמו צילום של חופה מול השקיעה. ובכן אחת הבעיות הקשות יש לומר שצריך לפתור, זה את מזג האוויר, במיוחד אם עורכים את החתונה בצהריים כשממש חם. אז מצד אחד אפשר להזמין את האורחים להיכנס למים וזה חלק מהאירוע המיוחד אבל מצד שני צריך לדאוג שיהיה אמצעי קירור. 

 

השכרת צ'ילרים לאירועים היא פעולה שרבים עושים אותה היום, לנוכח הלוקיישנים המיוחדים בהם אנשים בוחרים לעשות את האירועים הפרטיים שלהם. גם בחתונת טבע, צריך אמצעי קירור נכון וזול. בדרך כלל מזמינים צ'ילרים לאירועים ולא מזגנים. 

 

חינה באוהל? הזמינו צ'ילר

אירוע כמו חינה, נעשה בדרך כלל באוהל. מנסים ליצור תפאורה כמה שיותר אותנטית כדי לערוך אותו וזה כולל את כל מרוקו בלבוש, בכיבוד ועוד. אבל להכניס את כל הנשים פנימה בלי קירור, זה ממש רעיון רע, זה עלול לקלקל כל חינה במיוחד אם היא נערכת בקיץ, ורוב החינות נערכות בקיץ, כי רוב הזוגות מתחתנים בקיץ.

 

אז מזמינים את כל האורחים לאוהל גדול, אבל דואגים שיהיה שם צ'ילר איכותי שיעשה אוויר נעים. מצאו חברה לצורך השכרת צ'ילרים לאירועים ברשת.

 

דילוג לתוכן