יצירת קשר
כתוב תגובה

מתי כדאי לקרר באמצעות צ'ילרים?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של צ'ילרים להשכרה, אשר נועדו כדי לקרר אירועים שונים, כגון חתונות, מסיבות ימי הולדת ואפילו אירועים עסקיים, כגון ערבי חברה, השקות מקצועיות וכדומה. אנו בחברת א.א השכרת מזגנים מתמחים בהשכרת ציוד קירור לאירועים. אנו נשמח לייעץ ולסייע לכל אחד לבחור את הציוד המתאים ביותר לאירוע שלכם, תוך כדי התחשבות במיקום האירוע, כמות המוזמנים, הטמפרטורה הצפויה באותו היום וכדומה. אנו מספקים את הצ'ילרים האיכותיים והאמינים ביותר, המסוגלים לקרר במהירות וביעילות כל סוג של חלל.

מתי כדאי לקרר באמצעות צ'ילרים?

 

כל הסיבות להשתמש בצ'ילרים לצורכי קירור

הצ'ילרים מבטיחים קירור מהיר ואפקטיבי של כל חלל גדול או קטן, מאחר וניתן היום למצוא צ'ילרים יעילים ועוצמתיים במיוחד, המיועדים לאירועים, מפעלים וכדומה. מדובר על פתרון הקירור המושלם, במיוחד כאשר יש צורך בעבודה רציפה לאורך זמן. אנו מספקים מבחר גדול של צ'ילרים שקטים וחסכוניים באנרגיה, דבר המאפשר לשמור על איכות הסביבה ולמנוע רעשים מיותרים. כדאי לדעת כי הצ'ילר הינו סוג של מצנן, העובד בטכנולוגיה של מערכת קירור מים. מדובר על שיטת קירור הדומה לשיטת הקירור הנהוגה בגוף שלנו, מאחר ואנו מקררים את עצמינו על ידי אידוי של נוזלים, באמצעות תהליך ההזעה. בצורה דומה עובד הצ'ילר, אשר מזרים לחלל אוויר המעורב במים קרים, אשר מפחית את הטמפרטורה בחדר ושומר על אחוזי הלחות באוויר. 

מהם היתרונות של שימוש בצ'ילרים?

מדובר על פתרון קירור חסכוני וירוק, אשר מאפשר לחסוך בצורה משמעותית בצריכת החשמל. צ'ילרים נחשבים לפתרון קירור אידיאלי בחללים גדולים, מאחר ובניגוד למזגן אשר עובד על מדחס וצורך לא מעט אנרגיה, הצ'ילר דורש צריכת חשמל נמוכה במיוחד. למעשה, הצ'ילר צורך פי 8 פחות חשמל מאשר מזגן, כך שמדובר על יתרון משמעותי. מעבר לכך, כדאי לזכור כי המזגן מייבש את האוויר ולכן גורם לא פעם לתחושה לא נעימה בעור ובעיניים. לעומת זאת, הצ'ילר שומר על הלחות, מאחר והאוויר המוזרם דרכו מעורב עם מים קרים. כדאי לציין כי הצ'ילר יכול גם לחמם, במידה ומשתמשים במים חמים.

אנו בחברת א.א השכרת מזגנים מספקים את הצ'ילרים האיכותיים והאמינים ביותר, המותאמים לצרכי האירוע. אנו מחזיקים בצ'ילרים בגדלים שונים, החל מצ'ילרים שתפוקתם עומדת על 7 טון קירור ועד לצ'ילרים המפיקים 180 טון קירור ליחידה, כך שניתן בקלות להתאים את הצ'ילר המתאים ביותר לכל גודל של אירוע.

מעבר לכך, חשוב לציין כי אנו מספקים תמיכה טכנית ושירותי תחזוקה, על מנת להבטיח לכל אחד את השקט הנפשי הדרוש לו. ניתן להשתמש בצ'ילרים לאירועים, למפעלים, למבנים תעשייתיים וכדומה, ולכן אנו מספקים שירותי השכרה לכל תקופה ולכל מטרה. אנו נשמח לסייע לכם בבחירת הצ'ילר המתאים ביותר למטרות שלכם, תוך כדי התחשבות במגבלות התקציב. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר.

דילוג לתוכן