יצירת קשר
כתוב תגובה

החום פתאום עולה? לא עם השכרת מזגנים!

אתם מקימים תערוכה בביתן נייד? אתם מעוניינים במזגן זמני לכנס שאתם מארחים? לנו יש את המענה עבורכם: שירות של השכרת מזגנים ניידים! בשונה מפתרונות מיזוג אחרים, אנו גאים בפתרונות מתקדמים המשולבים עם פטנט רשום. לא משנה אם אתם חוגגים בשרב של אוגוסט או בימים הקרירים של ינואר – שירות השכרת מזגנים עם "א.א השכרת מזגנים" מגיע גם לאירוע שלכם!

בשגרה, ובטח שכעת – בשגרת הקורונה, המון אירועים נחגגים בחללים חיצוניים: פארקים, גנים, חוף הים, שמורות טבע ואפילו באזורים מדבריים. הדבר האחרון שתרצו להתעסק בו באירוע שלכם הוא בתלונות המגיעות מהאורחים על קור בלתי נסבל או על חום לא סביר. פתרון מסוג השכרת מזגנים ניידים, מאפשר לכם ולאורחים שלכם לחגוג בטמפרטורות נעימות ונוחות.

לקנות מזגן חדש בשביל אירוע חד פעמי שאתם חוגגים? בוודאי שלא! אנחנו מציעים לכם פתרון נייד, חסכוני ונוח – לכל אירוע ובכל עונות השנה!

"איך אדע איזה פתרון קירור מתאים לאירוע שלי?"

אנחנו לא רק מניידים אליכם את המזגן, אלא מעניקים לכם ליווי מקצועי מלא. המשמעות היא שאינכם צריכים להגיע עם הפתרונות והתשובות, לנו יש אותם בשבילכם! השירות שלנו נשען על ייעוץ מקצועי הכולל גם את אפיון האירוע שלכם:

  • תאריך האירוע (עונת השנה)
  • משך האירוע שלכם 
  • מספר האורחים באירוע
  • מיקום האירוע

לאחר שנאפיין לעומק את האירוע שלכם – מאירוע ההשקה, דרך יום הגיבוש השנתי ועד החתונה, נוכל להמליץ לכם על הפתרון האידיאלי בעבורכם. אלו הם רק חלק מסוגי המזגנים שאנו מציעים בהשכרה:

חוגגים אירוע השקעה תחת כיפת השמיים? מזגנים ניידים להשכרה!

בישראל, מזג האוויר מאפשר לחגוג אירועים תחת כיפת השמיים כמעט 365 ימים בשנה. האוויר הנעים והשמש המלטפת, גורמים לרבים לבחור לחגוג אירועים בחללים פתוחים. עם זאת, תמיד ישנו החשש כי לאורחים יהיה חם ולא נעים בשעות היום, ואילו בשעות הערב יהיה גל קור פתאומי ובלתי צפוי. עם השכרת מזגנים ניידים, אתם יכולים להיות שקטים!

יחידות החימום והקירור שלנו מגיעות עד לאירוע שלכם – בכל מקום, בכל עונה ובכל אירוע – קטן או גדול, עם עשרות או מאות משתתפים. 

"עד כמה קשה לתפעל מזגן נייד?"

לא קשה בכלל! מערכות הקירור והחימום שאנו מציעים לכם בפורמט של השכרה, מבטיחות לכם חווית שימוש נוחה, ידידותית ופשוטה. ובכל מקרה, אנו נתדרך אתכם באשר לתפעול (כבר אמרנו שהוא פשוט?), ונשיב לכם על כל שאלה לפני תחילת האירוע.

מעוניינים בפתרונות מיזוג לחדרי שרתים, לאירועים פרטיים או עסקיים או לגיבוי מערכות מיזוג? לפרטים נוספים אודות השכרת מזגנים ניידים, התקשרו אלינו כבר עכשיו!  09-9518308

דילוג לתוכן