יצירת קשר
כתוב תגובה

מחיר השכרת מזגנים ניידים

ישראל היא מדינה חמה מאוד ומזג האוויר לעיתים נוטה להיות מאוד קיצוני. פעמים רבות במהלך השנה אנו חוגגים אירועים גדולים בין אם מדובר בחגים, אירועים משפחתיים או חגיגות עם החברים. בשנים האחרונות הטרנד שהולך ותופס תאוצה הוא אירועים במקומות פתוחים. אין ספק שמדובר בקונספט ייחודי אבל כאשר מדובר בחודשי הקיץ החמים כשהשמש קופחת האירוע הופך להיות לא נעים. אבל גם לבעיה זאת ישנו פתרון. היום אפשר לשכור מזגנים ניידים לכל אירוע, בכל מקום על מנת לקרר את האוויר ולהפוך גם היום החם ביותר לכזה שאפשר לחגוג בו בכיף. אז כמה עולה מזגן נייד? כל הפרטים בהמשך.

מחיר השכרת מזגנים ניידים

כמה עולה מזגן נייד?

כל מה שרציתם לדעת על מזגנים ניידים

מזגנים ניידים הם כלי עזר מעולה לכל אירוע. ניתן להשתמש בהם במהלך כל עונה לאורך השנה ולכל מטרה. אפשר למצוא אותם באולמות סגורים גדולים או קטנים וכן באירועי חוץ אשר מתקיימים באוהלים. הם תורמים רבות לקירור האווירה או לחימום כל מקום קפוא. אין ספק שבלעדיהם כל אירוע היה הופך קשה יותר. תוכלו למצוא אותם בגדלים והספקים שונים, כך שקיימת האפשרות להתאים אותם לכל מקום ולכל אירוע או חלל בצורה המדויקת ביותר שתספק בדיוק את המענה הראוי ותאפשר לאורחים שלכם להרגיש בנוח לאורך כל האירוע.

 

טווח מחירים 

כמובן שישנה אפשרות לרכוש מזגן נייד אך כאשר מדובר על אירועים חד פעמיים זה לא מומלץ כלל. עלות השכרת מזגן הינה זולה יותר באופן משמעותי מרכישה שלו וגם כאשר מדובר במספר אירועים עדיין לטווח הרחוק זה לא משתלם. טווח מחירי השכרת מזגנים ניידים משתנה כמובן בהתאם לגודל המזגן ולגודל ההספק.

במקרים בהם מדובר באירוע גדול ורב משתפים המתקיים בחלל רחב אתם זקוקים למזגן בעל עוצמה רבה אשר יכולים להתחיל מטון אחד ולהגיע עד 60 טון. ככל שהאירוע יהיה גדול יותר כך המזגן יהיה חזק יותר מה שישפיע באופן ישיר גם על מחיר ההשכרה.

כמו כן, קיימת האפשרות לשכור מזגן נייד לאירוע מתמשך שאינו מסתיים בערב אחד למשל עבור הפקת סרט, מסיבה שנמשכת לאורך מספר ימים או סדנאות בטבע. עלויות של השכרה כזאת יחושבו הן לפי ההספק של המזגן המבוקש והן לפי מספר הימים בהם המזגן נדרש. לעיתים פרק זמן ארוך יותר יכול להוזיל את העלות היומית.

 

בחירת המזגן הנכון עבורכם

ישנן סיבות רבות המובילות לצורך בהשכרת מזגן נייד, אין ספק כי כולן מונעות מהסיבה העיקרית של סיפוק מענה מיידי לקשיים שמביא איתו מזג האוויר בארץ. מזגן נייד הופך כל אירוע לנעים יותר לא משנה באיזו תקופה של השנה הוא מתקיים, מה הגודל של החלל או מהי כמות האנשים אשר נמצאת במקום. במידה וגם אתם חוגגים אירוע משמעותי וחשוב, מחפשים אחר דרך לשדרג את המסיבה שלכם או שאתם בעלי עסק וזקוקים למזגן נייד, צרו עימנו קשר ונחזור אליכם עם פרטים על מחיר השכרת מזגנים ניידים.

דילוג לתוכן