יצירת קשר
כתוב תגובה

פתרון לרטיבות בתקרה

לא מעט אנשים סובלים ממצב של רטיבות בתקרה או בקירות הבית. מדובר כמובן על מצב בעייתי במיוחד, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לחיות בדירה הסובלת מכתמי רטיבות, עובש וטחב. מעבר לפגיעה באסתטיקה, מדובר כאן על פגיעה פוטנציאלית בבריאות של בני הבית. כדאי לדעת כי מי שנושם באופן קבוע נבגים של עובש, טחב ופטריות נוספות, העלולות לצמוח כתוצאה מכתמי הרטיבות על תקרת הבית, עלול לפתח מגוון רחב של בעיות רפואיות שונות. ישנם אנשים למשל, הנוטים לפתח אלרגיות ורגישויות שונות, כתוצאה מחשיפה ממושכת לעובש. אנשים אחרים נוטים לפתח קשיי נשימה ומחלות ריאה. הדבר נכון במיוחד עבור ילדים קטנים, קשישים וכל מי שסובל ממערכת חיסון חלשה יחסית. 

אנו בחברת א.א השכרת מזגנים נשמח לספק לכם פתרון לרטיבות בתקרה ובקירות הבית. אנו מספקים מגוון רחב של תותחי סולר לייבוש קירות / תקרה, שיוכלו לייבש את כתמי הרטיבות ולמנוע את התפתחות העובש.

 

פתרון לרטיבות בתקרה – מה ניתן לעשות?

קודם כל, יש לזכור כי רטיבות בתקרה נגרמת כתוצאה מנזילה, לכן השלב הראשוני יהיה לאתר את מקור הנזילה ולאטום אותו. ללא מלאכת איטום מקצועית ואמינה, לא ניתן יהיה להיפטר מהנזילה, דבר שיגרום להתפתחות נוספת של עובש ורטיבות על תקרת הבית. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר על נזילה בקומה העליונה, מאחר ולא פעם מדובר על איטום לקוי של הגג. אך חשוב לזכור כי הנזילה עלולה להיגרם כתוצאה מאיטום לקוי של הקירות החיצוניים של הבניין או אפילו פיצוץ בצנרת של השכנים מלמעלה. לאחר איתור הבעיה ומציאת פתרון הולם, יש צורך להתמודד עם כתמי הרטיבות הקיימים על התקרה והקירות. באמצעות שימוש בתותחי סולר לייבוש קירות ותקרה, ניתן לטפל אחת ולתמיד בכתמי הרטיבות ולמנוע את המשך ההתפשטות של העובש. חשוב כמובן לבחור בתותחים איכותיים ועוצמתיים, שיוכלו להתמודד עם חומרת הרטיבות שלכם.

 

תותחי סולר לייבוש קירות / תקרה – הפתרון האידיאלי לרטיבות בתקרה 

היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן לחיות בתוך מבנה הסובל מרטיבות, לכן יש צורך לאתר את הפתרון המהיר והיעיל ביותר לבעיה. באמצעות שימוש בתותחי סולר לייבוש קירות ותקרות, ניתן לפתור את הבעיה אחת ולתמיד. החוכמה היא כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את תותחי הסולר העוצמתיים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם. תותחי סולר ברמה גבוהה יוכלו לסייע לכם להתמודד עם שיקום נזקי המים, בין אם מדובר על בית פרטי, משרד, אולם אירועים או חניון תת קרקעי. ניתן להתאים את סוג תותח הסולר המתאים ביותר לכל חלל, בהתאם להספק וליכולת שלו.

אנו בחברת א.א מזגנים נשמח לספק לכם תותחי סולר לייבוש קירות / תקרה ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי התאמת גודל התותח הדרוש עבור הצרכים שלכם. להזמנות ולפרטים נוספים, צרו קשר.

דילוג לתוכן