יצירת קשר
כתוב תגובה

אמצעי קירור לאירועים

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של אמצעי קירור לאירועים, כאשר האופציות הנפוצות ביותר כוללות צילרים, מזגנים ומצננים. חשוב להבין כי לכל אחת מהאפשרויות האלו יש את היתרונות והחסרונות שלה, לכן חשוב להכיר מעט את התחום ולהבין מה הכי נכון עבור האירוע שלכם. אנו בחברת א.א השכרת מזגנים נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי אמצעי הקירור המתאימים ביותר לאירוע שלכם, תוך כדי התחשבות במיקום האירוע, כמות המוזמנים, הטמפרטורות הצפויות באותו היום וכדומה. אנו מספקים את אמצעי הקירור האיכותיים והיעילים ביותר, דבר שיכול לספק שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר לכל מי שמעוניין להבטיח לעצמו את האירוע המושלם ביותר.

אמצעי קירור לאירועים

אמצעי קירור לאירועים – כל מה שרציתם לדעת על מזגנים ניידים

אנו מספקים ללקוחותינו את המזגנים הניידים העוצמתיים והאפקטיביים ביותר, אשר יוכלו לסייע לכל אחד להפיק את האירוע האידיאלי. אין ספק כי עונת הקיץ נחשבת לעונה חמה ולחה ולכן אין מנוס אלא להשתמש במזגן איכותי לצורך קירור חלל האירוע. זוהי הדרך היעילה ביותר לספק לאורחים את האווירה הנעימה ביותר, מאחר ואף אורח לא היה רוצה להזיע ולסבול מחום במהלך האירוע. המזגנים שלנו רשומים בפטנט ייחודי, מאחר והצלחנו לפתח מזגנים המאפשרים לקרר במהירות וביעילות כל סוג של חלל, כולל חללים ענקיים המכילים מאות אורחים, תוך כדי שימוש ביחידות קירור שקטות ואסתטיות.


צילרים להשכרה – אמצעי קירור לאירועים ששווה להכיר

היום ניתן למצוא מגוון רחב של צ'ילרים להשכרה, אשר יכולים להגיע בכל גודל אפשרי. אנו מספקים צילרים המסוגלים להפיק בין 7 ל- 180 טון קירור ליחידה, כך שמדובר ללא ספק על ההתאמה המושלמת ביותר לכל סוג של אירוע. אנו מספקים את הצילר בנוסף לתמיכה טכנית והתחייבות לשירותי תחזוקה, על מנת להבטיח לכל אחד את האירוע המקצועי והאיכותי ביותר.


השכרת מצננים –אמצעי קירור שכדאי להכיר

היום ניתן למצוא בשוק מצננים שונים, המגיעים בגדלים שונים ומזרימים לחלל אוויר טרי וקריר. המצננים שלנו מבוססים על טכנולוגיה ייחודית, אשר מאפשרת לסנן את האוויר ובכך למנוע מעבר של אבק ולכלוך לתוך חלל האירוע. מדובר על פעולה כפולה, המספקת לאורחים אוויר נקי וקריר, אשר מייצר את האווירה האידיאלית לכל סוג של אירוע. על מנת להבטיח את פעילות המצנן, יש צורך לספק לו גישה למים ולשקע חשמלי. 

אנו בחברת א.א השכרת מזגנים נשמח לסייע לכל אחד לבחור את אמצעי הקירור המתאים ביותר עבור האירוע שלו. אנו נהנים מניסיון של יותר מ- 30 שנה ומקפידים לעבוד אך ורק עם אמצעי קירור לאירועים ברמה הגבוהה ביותר. אנו נשמח לספק לכם מצננים, מזגנים וצ'ילרים בגודל ובעוצמה הדרושים עבור האירוע שלכם, תוך כדי התחשבות במיקום האירוע, כמות המוזמנים וכמובן מגבלות התקציב שלכם. לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר, צרו קשר.

דילוג לתוכן