יצירת קשר
כתוב תגובה

מפזר חום תעשייתי להשכרה

מפזר חום תעשייתי נועד על מנת ליצור חום בחלל גדול. דרך פעולתו היא על ידי הוצאה של אוויר חם רב אל החלל בו הוא נמצא. בניגוד למפזר החום הקטן והביתי שלנו, מפזר חום תעשייתי להשכרה הינו בעל הספק גדול מאוד ובעל עוצמה אדירה הנעה בין 3kw ועד 30kw מה שמאפשר לו לחמם גם חללים גדולים מאוד. כל שדרוש הוא חיבור לשקע חשמלי וגם המקומות הקרים ביותר יוכלו להפוך לחמימים ונעימים בתוך דקות אחדות.


מתי נשכיר מפזר חום או תותחי חימום תעשייתי?

בניגוד לחודשי הקיץ החמים בהם הגוף שלנו יכול להתמודד עם הטמפרטורות שבחוץ בחודשי החורף אנו מתקשים למצוא את עצמנו שוהים זמן רב מידי מחוץ לבית. על מנת להקל על השהות במקומות מסוימים קיימת האפשרות לשכור מפזר חום תעשייתי:

  • אירועים- רבים בוחרים לקיים את האירועים המיוחדים שלהם דווקא בתקופת החורף הקרה. במידה והאירוע נערך במקום שאינו אולם מסודר, ציוד חימום להשכרה גם יהיה נדרש. בין אם מדובר בחתונה, יום הולדת מיוחדת או סתם חגיגה משפחתית, על מנת לדאוג לרווחתם של האורחים ניתן לשכור מפזר חום תעשייתי שידאג להפוך את המקום לחמים ומזמין.
  • מסעדות- כל המסעדות פותחות את שעריהן לקהל הרחב גם בתקופת החורף. על מנת לייצר במקום אווירה נעימה המאפשרת לשהות בו ללא החשש מהקור המקפיא ניתן להיעזר במפזר חום.
  • חדרי כושר- כיום כמעט בכל חדר כושר ניתן למצוא גם מקלחות. בכדי להגן על בריאותם של המתאמנים ולשמור על טמפרטורת גוף נכונה עבורם חדרי כושר רבים בוחרים לשכור מפזרי חום תעשייתיים.


יתרונותיו של מפזר חום תעשייתי

למפזר חום תעשייתי ישנם יתרונות רבים אשר הופכים אותו להיות מוצר אטרקטיבי ונכון. בראש ובראשונה מדובר במכשיר קטן ונוח לתנועה כך שניתן לנייד אותו בקלות ממקום למקום ללא צורך במאמץ פיזי רב. בנוסף, בניגוד למזגן אשר מייבש את האוויר וגורם לתחושה לא נעימה בעת הנשימה, מפזר החום פועל בדיוק כמו מאוורר ואינו גורם לאוויר להתייבש. אך היתרון המשמעותי ביותר שבו הוא ללא ספק הבטיחות. מפזר חום עובד בעזרת תרמוסטט הגורם לו לכבות באופן אוטומטי כאשר הוא מגיע לטמפרטורה מסויימת. כמו כן, בכל מקרה של בעיה או תקלה במכשיר הוא מפסיק לעבוד באופן מיידי ובכך מונע סכנה של התלקחות.


מפזר חום לחורף חם יותר

הקור הישראלי אינו מתאים לכל אדם. ישנם הנהנים ממנו אך רבים מהישראלים מרגישים כי הקור מגביל אותם, מונע מהם לצאת למקומות בילוי ולמעשה דורש מהם להישאר מתחת לפוך בבית. אך כיום בעזרת שיטות חימום רבות וטובות גם בחורף הקר ניתן למצוא את האפשרויות אשר יאפשרו להנות ממזג האוויר הקר. בעזרת מפזר חום תעשייתי להשכרה ניתן לחמם גם את החלל הגדול ביותר. בכדי לבחור מתוך מגוון רחב של מפזרי חום צרו קשר עוד היום עם א.א. השכרת מזגנים

דילוג לתוכן