יצירת קשר
כתוב תגובה

צ'ילר לגינה

צ'ילר לגינה

איך מספקים מיזוג אוויר לחלל גדול?

מיזוג אוויר לחללים בשטח פתוח כמו אוהלים או גינת בית סגורה, צריך להתבצע עם ציוד מותאם ומשתלם מבחינת צריכת אנרגיית חשמל. כאשר מדובר על חלל גדול עם תקרה גבוהה או אוהל, שימוש בצ'ילר לגינה הוא הפתרון האידאלי. זוהי הדרך המשתלמת ביותר לספק מיזוג אוויר בחללים גדולים ולחסוך בחשמל לטווח הארוך. לעומת המזגן המשתמש בגז, הצ'ילרים משתמשים במים ולכן השימוש בחשמל הוא נמוך יותר. אם אתם מתכננים אירוע פרטי בגינת הבית, כדאי שתחשבו ברצינות על הזמנת צ'ילר בכדי לספק מיזוג אוויר איכותי עבור האורחים שלכם מבלי להוסיף אלמנטים נוספים לגינה.

היתרונות של השימוש בצ'ילרים לקירור

השימוש בצ'ילרים לצורך קירור הוא פופולרי במיוחד במבנים עם תקרות גבוהות וחללים גדולים הקשים יותר למיזוג אוויר. כאשר אתם משתמשים בצ'ילר בתוך הגינה שלכם, אתם יודעים שאפשר יהיה להתקין אותו בכל מקום בגינה מבלי לסגור את הגינה מבחינה הרמטית. הצ'ילרים מורכבים מיחידה הכוללת מעבה מים ומשאבה ובתוך המתקן יהיה מיכל מים אליו צריכים להזרמים מים לצורך הפעלת הצ'ילר. הצ'ילרים בדרך כלל לא ישמשו בתוך הבית אלא בשטח פתוח או בתוך אוהל סגור והם למעשה מספקים את הפתרון החסכוני ביותר להפקת אירוע במקום פתוח.

הוצאת אוויר קר למרחק גדול

בשונה ממערכת מיזוג אוויר הכוללת מזגן, הצ'ילר לגינה יכול להעביר אוויר קר למרחק גדול יותר. זהו למעשה הפתרון הטוב ביותר לחללים ושטחים גדולים הן מבחינת הפונקציונליות של המכשיר והן מבחינת צריכת החשמל שלכם באופן יום יומי. צ'ילר איכותי ותקין יכול להביא לחיסכון של קרוב ל-20 אחוזים מתצרוכת החשמל של מזגן רגיל ובכך לחסוך לכם בצורה משמעותית את הוצאות החשמל על האירוע הבא שלכם. בנוסף לכך, התחזוקה של הצ'ילרים היא פשוטה וקלה במיוחד עם אפשרות להציב מספר צ'ילרים בכל אירוע.

הזמנת שירותי השכרת צ'ילר לגינה

להזמנת צ'ילר לגינה במחיר משתלם להשכרה לתקופה מוגדרת מראש, צרו קשר עם חברת א. א. השכרת מזגנים המציעה לכם מגוון צ'ילרים בגדלים שונים במחירים נוחים בהתאם לתקציב שלכם. ניתן להציב את הצ'ילרים של החברה בכל מקום שתרצו ולחבר אותם לנקודת חשמל או גנרטור של החברה בהתאם לצרכים שלכם.

דילוג לתוכן