יצירת קשר
כתוב תגובה

חימום להשכרה

חימום להשכרה - קטלוג מוצרים

תותחי חימום סולר ליבוש קירות

תותח חימום סולר לאירועים וחממות  

תותח חימום חשמלי

מפזר חימום תעשייתים 

מכשיר חימום תעשייתי

מקרני אינפרא  

חימום להשכרה – בואו לגלות עוד בנושא

בחורף לא עוצרים את האירועים, להיפך. יש אנשים שמחכים שיתחיל הגשם כדי להרים איזו מסיבה בחיק הטבע, להתחתן ביער, או להוזיל לעצמם את מחיר האירוע משום שהעונה הבוערת היא בקיץ ולקראת החורף יורדים המחירים.

כך או כך, אף אחד לא רוצה שהאורחים שלו יתקררו, ולכן ברשימת הדברים שהם צריכים לחשוב עליהם יש גם חימום. כן הם צריכים לחשוב על סוגי חימום שהם רוצים לאירוע שלהם. יש כל מיני אפשרויות והם צריכים להתאים את סוג החימום לדרישות של האירוע. למיקום, לטמפרטורה וגם למקום בו הוא מתקיים.

הם צריכים ליצור קשר עם חברה מובילה שיש לה כל מיני סוגי חימום להשכרה. 

מפזרי חום תעשייתיים ומקרני אינפרא

מפזרי חום תעשייתיים, יכולים לחמם את האוויר בעוצמה גדולה. ויש גם מקרני אינפרא אדום, אשר לעומת מפזרי החום, הם אינם מחממים את האוויר אלא את הסביבה הכי קרובה להם. אפשר לראות את המקרנים הללו היום בכל מסעדה או בית קפה בחורף. לתנור אינפרא אדום יש יתרונות רבים. הוא מספק תאורה נעימה, הוא שקט. אין צורך להכין אותו להדלקה אלא רק להכניס אותו לשקע והוא נייד.

אם יש לכם אירוע בחוץ, אתם יכולים לשכור כמה תנורי אינפרא אדום בגדלים ועוצמות שונות, באפקטיביות המתאימה לצרכים שלכם, מותאמים לשטח אותו הם צריכים לחמם ועדו פרמטרים. 

שימוש בכמה תנורי אינפרא אדום דורשים תשתית חשמל בעוצמה מסוימת, וכאשר מדובר בשטח פתוח, יש השוכרים גם גנרטורים כדי לחבר אליהם את התנורים.

תותח חימום חשמלי- למגרש כדורגל 

תותחי חימום חשמליים, נועדו לחימום חללים גדולים בין 50 ל-500 מ"ר. הם חסכוניים ביחס לעלויות של פתרונות חימום אחרים. הם צורכים כשני ליטר לתותח קטן ושישה ליטר לשעה לתותח גדול. תותחי חימום חשמליים חייבים לעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים. כאשר רוצים לחמם מקומות קרים בזמן קצר, מומלץ להשתמש בתותחי חימום הפועלים על גז או סולר ומפוח פנימי. בעזרת חומר הבעירה התותח מחמם את האוויר והמפוח מפזר את האוויר החם בצריכת חשמל מינימלית. כאשר מדובר על תותחי חימום עם ארובה, בעזרת שרוול אוויר מעבירים אוויר חם. ביתרון של תותח חימום מסוג זה, אין בכלל ריח של סולר וכן הוא מחמם במהירות. משום כך הוא מתאים גם לחימום מבנים אטומים. 

במגרשי כדורגל נוהגים להשתמש בתותחי חימום כדי להגן על הדשא. הוא מתאים גם לחימום של פירות וירקות העלולים להיפגע מקור עז.

קראו עוד: השכרת מזגנים לאוהלים | השכרת מזגנים ניידים 

השכרת ציוד חימום – בפסבוק 

דילוג לתוכן