יצירת קשר
כתוב תגובה

מזגנים להשכרה – שירות השכרת מזגנים

מזגן נייד 4 טון

מזגן נייד 5 טון

מזגן נייד 8 טון

יחידת פקג  10 טון

יחידת פקג 12 טון

יחידת פקג  15 טון

יחידת פקג 20 טון

יחידת פקג 30 טון

יחידת פקג 40 טון

יחידת פקג  50 טון

יחידת פקג 60 טון

מזגן נייד 1 טון

יש לך אירוע ואן לך מערכת מיזוג?

הגעת למקום הנכון 

א.א השכרת מזגנים מתמחה בהשכרת מזגנים והפעלת מערכות מזגנים ניידות רבות עוצמה.

המזגנים אותם אנו מפעילים משלבים פטנט רשום המאפשר לנו להגיע לכל מקום בתוך זמן קצר ולמזג כל גודל של חלל על ידי יחידות מיזוג אסתטיות ועוצמתיות.

למה השכרת מזגנים עם א.א. השכרת מזגנים?

בזכות פטנט רשום ייחודי ופרי פיתוחנו, המזגנים להשכרה שלנו מצליחים לקרר חללים ענקיים ומרובי משתתפים במהירות רבה.

 

השכרת מזגנים

מזגנים ניידים הם פתרון מצוין לאנשים שגרים באזורים בהם הטמפרטורה קיצונית באופן בלתי צפוי. אמנם מכשירים אלו אינם פתרון אידיאלי עבור כולם, אך ניתן לשכור אותם לפי דרישה עבור אנשים שזקוקים להם.

אחד המאפיינים החשובים ביותר של מזגנים ניידים אלו הוא שניתן להפעיל אותם מרחוק והם אינם דורשים כל התקנה. הם גם קלים מאוד להובלה ולאחסון בשל גודלם. סוג מיוחד של מדחס נייח יכול לשמור על הטמפרטורה ברמה עקבית מבלי לעשות יותר מדי רעש. ראוי גם להזכיר שחברות רבות מציעות שירותי התקנה בחינם עם הסכמי שכירות.

מזגנים ניידים הם פתרון מושלם למצבי חיים קצרי טווח. הם מספקים למשתמש דרך מהירה וקלה לקרר חדר או דירה שלמים. ניתן להעביר אותם בקלות ממקום למקום לפי הצורך, והם תופסים הרבה פחות מקום מיחידות חלונות מסורתיות, מה שהופך אותם למושלמים עבור חדרי מעונות, השכרות בקיץ ושטחי משרדים בשטח.

איך להשתמש נכון במזגן נייד

אם אתם רוצים לשכור מזגן נייד אז חשוב לדעת איך להשתמש בו נכון. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על יעילות המזגן הנייד שלכם. לפעמים, זה אולי נראה כאילו זה לא עובד בכלל למרות שהגדרת את הפרמטרים הנכונים. אם זה קורה, הנה כמה שלבי פתרון לבעיות שתוכלו לנסות לפני שתתקשר לעזרה:

1) בדוק אם יש רהיט שחוסם את זרימת האוויר על ידי הנחת משהו כמו כיסא מתחת לפתח האוורור

2) ודא שיש מספיק מים במיכל

3) נקה כל לכלוך או פסולת שהצטברו בסלילי המעבה

4) בדוק אם יש חסימות כלשהן על או ליד פתחי האוורור

השכרת מזגנים תעשייתיים

השכרת מזגנים תעשייתיים הופכת לטרנד פופולרי הן בקרב מעסיקים תעשייתיים והן בקרב עובדים.

חברות יכולות לחסוך בעלויות משמעותיות על ידי השכרת מכונות אלו במקום לרכוש אותן על הסף. יחד עם זאת, הם מסוגלים לשמור על השקעותיהם בתחומים אחרים ועדיין ליהנות מהיתרונות של מזגן תעשייתי.

רצוי לשכור מזגנים תעשייתיים מחברה מוכרת כמו מזגנים כלליים כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר. בנוסף, לא תצטרך לדאוג לגבי בעיות טכניות או עלויות תחזוקה גבוהות.

מזגן נייד 4 טון

סוג זה של מזגן נייד מושלם לקירור חללים קטנים, בינוניים וגדולים עם קיבולת של עד 400 מ"ר. זה יכול לקרר אזור ב-30-60 מעלות פרנהייט מתחת לטמפרטורת החדר. עם תכונות בטיחות מרובות, מזגן זה הוא בחירה מצוינת עבור הבית או המשרד שלך.

מהם יחידות פאקג’ים

אם אתם מחפשים דרך למזג שטח גדול מאוד, יחידות פאקג’ים הן הפתרון הטוב ביותר. מקומות מסוג זה חייבים להיות גדולים מאוד כמו סופרים, חנויות, משרדים וכו’.

כל המערכות מותקנות ביחד. זה כולל את המדחסים, המעבים, המאייד, והסננים.

יחידות אלו מאפשרות לפזר מסה גדולה של אוויר מטופל. היחידה נמצאת מחוץ לבניין ושולחת אוויר דרך ערוצים ויחידות בפנים.

יחידות אלה מאפשרות לך לחמם או לקרר את החלל שלך. גדלי היחידות משתנים ונעים בין 8 רגל של קירור ל-30 רגל של קירור.

יחידת קירור 60 טון

יחידת קירור של 60 טון משמשת למטרות מסחריות וניתן להבחין בה בקלות לפי גודלה. מצד שני, יחידת קירור של 30 טון משמשת לרוב בבתים ובנכסי מגורים שכן ניתן להתקין אותה כחדר או כמערכת משולבת. בכל מקרה, יחידות אלו מסתמכות על אותם עקרונות להעברת קור מאזור אחד לאחר. אצלנו יש יחידות החל מ15 טון עד 200 טון.

השכרת מזגנים לאירועים

אירועים כמו חתונות, מסיבות יום הולדת, כנסים וקונצרטים צריכים לספק צורה כלשהי של מיזוג אוויר לאורחים שלהם. לרוב זו אחריותם של המארגנים עצמם. אם הם לא יכולים לספק את השירות בגלל חוסר מקום או כספים, הם יכולים במקום לשכור מזגן לאירוע.

עלות השכרת מזגן משתנה בהתאם לאיזו חברה אתם הולכים ולכמה זמן תשכירו אותו. ייתכן גם שתצטרך לשלם עמלה מראש כדי לכסות את עלויות ההתקנה של ציוד זה.

השכרת מזגנים לחתונות

מיזוג אוויר הוא חובה בכל מקום לחתונה. כשחודשי הקיץ מתקרבים, עליכם לוודא שלמקום שלכם יש את מערכת הקירור הנכונה כדי לגרום לאורחים להרגיש בנוח. אבל אם אתם לא עורכים חתונה במקום עם מיזוג אוויר, אז השכרת מזגן עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

מזגנים פופולריים לחתונות מכיוון שהם מאפשרים לזוגות לשלוט בטמפרטורה של מקום החתונה שלהם. השכירות לרוב משתלמת מאוד וניתן לשכור אותם לפרקי זמן קצרים. גם תהליך ההשכרה קל וניקוי הציוד לפני המסירה.

השכרת מזגנים בדרום הארץ

הדרום ידוע בחום הלוהט שלו. שמירה על קרירות בתוך הבית היא חיונית אם אתה רוצה לשמור על הפרודוקטיביות שלך גבוהה. אם אינכם בטוחים כיצד לפעול, ישנן דרכים רבות לשמור על הטמפרטורה הנכונה בתוך הבית. הדרך הפשוטה ביותר היא השכרת מזגן.

מזגנים זמינים בתעריפי השכרה לפי שעה, יומי, שבועי וחודשי. בהתאם למשך ההשכרה שלך, תקבל סוג אחר של יחידת מיזוג אוויר. להשכרה יומית יש טווח של 12 שעות מה שאומר שתהיה להם יחידה הדומה ליחידת מיזוג חלון או כזו שניתן להרכבה על קיר.

 

 

באילו אירועים ניתן להשכיר מזגנים? כמה דוגמאות:

  • השכרת מזגנים לחתונות
  • השכרת מזגנים לכנסים
  • השכרת מזגנים להשקות
  • השכרת מזגנים לאירועים פרטיים
  • השכרת מזגנים לאירועים שונים

בזכות שיטת המיזוג שלנו, חלל האירוע נשאר נעים וקריר גם כאשר אלפי משתתפים מצויים בו, בחום העז ביותר של צהרי היום אפילו באוהל בשטח באוגוסט החם.

בתור חברת השכרת מזגנים, אנחנו מעניקים שירותי ייעוץ ותכנון קירור וחימום על ידי מומחה מטעמינו לפני האירוע על מנת שנוכל להתאים את סוג המזגן האופטימלי למקום ולצרכי הלקוח.

היתרונות של השכרת מזגנים ניידים:

  • עליות נמוכות יותר מאשר קניית מזגנים
  • זמינות מיידית
  • ניתן להשכיר מזגנים לתקופות משתנות לפי צרכי הלקוח
  • אנחנו מספקים החל מ 1 טון קירור ועד 200 טון קירור

 

דילוג לתוכן