יצירת קשר
כתוב תגובה

מידע לגבי השכרת ציוד

א.א. השכרת מזגנים מתמחה בהשכרת ציוד מגוון: אוהלים, מערכות חימום, מזגנים, מצננים והשכרת צ'ילרים. את הציוד ניתן להשכיר לתקופות קצרות, עבור תחום האירועים, או לתקופות ארוכות יותר, למגוון רחב של שימושים.

לאיזו מטרה ניתן להשכיר ציוד?

השכרת ציוד היא פתרון נוח וקל עבור מגוון צרכים, ונותנת פתרון למגזר העסקי בהשכרת ציוד לאתרי חוץ של מפעלים, חברות בניה ועבור מבנים זמניים.

תחום פעילות משמעותי הנעזר בציוד מושכר הוא תחום האירועים. עבור תחום זה אנו מציעים ציוד קצה מגוון המקל על הפקת האירוע, לצד צוות מקצועי מיומן שיעזור בהקמה, בתפעול ובפירוק.
אנו ערוכים לאספקת ציוד למגוון אירועים – פרטיים, עסקיים ואירועים המוניים המיועדים לקהל הרחב.

השכרת ציוד – הפתרון המושלם לכל אירוע:

בא.א. השכרת מזגנים, אנו ערוכים להציע לכם את הפתרון המדויק לאירוע שלכם – כאשר ישנו מזג אוויר שעלול להפריע להתנהלות האירוע או ההפקה שלכם- דעו שיש פתרון. במזג אוויר קר וסגרירי, תוכלו להשכיר ציוד חימום מותאם לגודל החלל ולכמות האנשים באירוע. במזג אוויר קייצי וחמים, ניתן להשכיר מזגנים ניידים שיעניקו פתרון מיזוג נוח.

לרשותכם עומד צוות מקצועי ומיומן שיסייע לכם להתאים את הציוד המדויק לחלל ולצורך. ספרו לנו מה האתגר עמו אתם מתמודדים ואנו נדאג לפשט את הדברים ולדאוג לציוד עבורכם.

את הציוד אנו מספקים לכל רחבי הארץ ודואגים להתקנה מקצועית, בטיחותית, אסתטית ומהירה. חברתנו מוכרת ופעילה בתחום השכרת הציוד למעלה משני עשורים ומתחייבת לשירות איכותי, אמין ומקצועי.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמגוון הרב שיש באתר. לא מצאתם מה שחיפשתם? מבולבלים ורוצים להתייעץ? יש לכם שאלות נוספות – טכניות או לוגיסטיות? דברו איתנו, נשמח לענות על כל שאלה הקשורה להשכרת ציוד.

לייעוץ ולהתאמת השכרת ציוד – חייגו.

למה אנחנו?

פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות

מענה ויחס אישי לכל לקוח

מעל 35 שנות ניסיון בתחום

שירות SOS - זמן התגובה המהיר ביותר בישראל

דילוג לתוכן